Zapytanie prosimy kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o zwięzłą treść pytania z zakresu historii miasta i twierdzy Kostrzyn nad Odrą.  Jednocześnie informujemy, że przygotowanie odpowiedzi wymaga od pracowników Muzeum wyszukiwania informacji w materiałach archiwalnych i z tego też względu może się wydłużyć w czasie. Prosimy zatem o cierpliwość, o zamieszczeniu odpowiedzi poinformujemy e-mailem.

Dziękujemy za pytania dotyczące historii miasta, które od Państwa otrzymaliśmy. Ze względu na problemy kadrowe i trwający okres turystyczny odpowiedzi na nie zostaną udzielone w terminie późniejszym. Za utrudnienia przepraszamy.

Jeśli dysponujecie Państwo wiedzą na dany temat, chcielibyście uzupełnić odpowiedź i podzielić się posiadanymi informacjami, prosimy o kontakt mailowy. Jeśli informacja okaże się cenna i ciekawa, zostanie przez nas opublikowana. Zapraszamy do współpracy!