Niniejsza nota prawna stanowi regulację prawną dotyczącą korzystania ze stron internetowych Muzeum Twierdzy Kostrzyn.

Prawo autorskie

  1. Treść stron internetowych Muzeum Twierdzy Kostrzyn chroniona jest prawem autorskim. Zawartość serwisu Muzeum Twierdzy Kostrzyn może być przez użytkowników wykorzystywana tylko dla użytku osobistego. Wykorzystanie do innych celów, a w szczególności komercyjnych, w tym kopiowanie, publiczne odtwarzanie lub udostępnianie osobom trzecim w inny sposób, może następować tylko pod warunkiem uzyskania wyraźnego pisemnego zezwolenia ze strony Muzeum Twierdzy Kostrzyn. W celu uzyskania zgody na wykorzystanie zawartości serwisu oraz publikacji linku do www.muzeum.kostrzyn.pl w innych serwisach należy się z kontaktować z nami pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Każdy z użytkowników zobowiązany jest do poszanowania praw autorskich.
  3. Prawo do logo Muzeum Twierdzy Kostrzyn oraz tekstów jest zastrzeżone.

Zasady korzystania z serwisu

  1. Muzeum Twierdzy Kostrzyn zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronach internetowych w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników.
  2. Przesyłając materiał do serwisu, Muzeum Twierdzy Kostrzyn nabywa nieodpłatne prawo wykorzystania, używania i dystrybuowania takich informacji bez żadnych ograniczeń terytorialnych bądź czasowych.

Odpowiedzialność

  1. Informacje zawarte w serwisie internetowym Muzeum Twierdzy Kostrzyn zostały zebrane w dobrej wierze i na podstawie źródeł uznanych za wiarygodne, jednak Muzeum Twierdzy Kostrzyn nie ponosi odpowiedzialności za kompletność, aktualność oraz rzetelność zamieszczonych informacji. Wszelkie informacje zawarte w serwisie Muzeum Twierdzy Kostrzyn mogą być przedstawione w formie niepełnej, skróconej lub mogą być przedawnione.
  2. Serwis internetowy Muzeum Twierdzy Kostrzyn posiada linki do stron instytucji/osób trzecich. Muzeum Twierdzy Kostrzyn nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści umieszczone na tych stronach.
  3. Muzeum Twierdzy Kostrzyn nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej muzeum.kostrzyn.pl ani za ich wykorzystanie przez osoby trzecie.

W przypadku pytań, komentarzy lub uwag dotyczących strony internetowej prosimy o kontakt przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres:

Muzeum Twierdzy Kostrzyn
Graniczna 1
66-470 Kostrzyn nad Odrą