Koncert na misach

W kulturze zachodniej misy znamy zaledwie od 40 lat, lecz ich historia rozpoczyna się w starożytności, przynajmniej 3000 lat temu. Ich pierwotne pochodzenie jest bardzo niejasne i wynika najprawdopodobniej z połączenia dwóch kultur: buddyjskiej i szamańskiej. Harmonicznie bogaty dźwięk z instrumentów takich jak misy tybetańskie, wywiera wpływ na ciało fizyczne i psychiczne, emocjonalne, duchowe i części energetyczne.

Misy tybetańskie są stosowane w leczeniu chorób, w relaksacji i medytacji. Ich dobroczynne działanie w dziedzinie muzykoterapii naukowo udowadniając, że dźwięk mis tybetańskich może prowadzić do samozniszczenia komórek rakowych. Ponadto pomagają zmienić niekorzystne stany gniewu, lęku, smutku, stresu itp. na stan spokoju, relaksu i harmonii, które uzdrawiają i zapewniają mistyczne doznania.

Po tej dawce intrygujących informacji jesteśmy pewni, że skorzystacie Państwo z zaproszenia do Bramy Berlińskiej na seans w wykonaniu Sławomiry Turowskiej w dniu 27.08.2020 r.  o godz. 19:00. Koniecznym jest zabranie wygodnego ubrania, karimaty, koca, czegoś pod głowę, ponieważ seans odbędzie się w pozycji leżącej! Sesja trwa około 1 godziny, a koszt uczestnictwa, to 30 zł. Wszelkie informacje uzyskać można pod nr telefonu 667 999 422. W przypadku dużego zainteresowania wydarzenie to może stać się wydarzeniem cyklicznym. Zapraszamy!