MTK na Turystycznej liście przebojów!

Radiowa Jedynka ogłosiła plebiscyt na „Turystyczną listę przebojów PL w Programie 1”. Jest to już ósma edycja plebiscytu, którego celem jest wyłonienie listy najciekawszych, najbardziej atrakcyjnych turystycznych miejsc w naszym kraju. Historycznych, przyrodniczych i miejsc przyjaznych rodzinie. Miło nam poinformować, że Muzeum Twierdzy Kostrzyn zostało zgłoszone do Plebiscytu i decyzją jury zostaliśmy awansowani z „Galerii zgłoszeń” do „Poczekalni”. Serdecznie prosimy o oddanie głosu na nas, abyśmy mogli przejść do pierwszej dziesiątki atrakcji w kategorii historia i znaleźć się w tzw. „Notowaniu”!

O pozycji na liście decydować będzie ilość oddanych przez internautów głosów. Plebiscyt prowadzony jest w okresie od 20 czerwca do 30 sierpnia 2020 r. Internauci mogą oddać swój głos codziennie bez konieczności logowania, a dla tych, którzy podadzą swoje dane i uzasadnią swój wybór czekają nagrody! Liczymy na Państwa wsparcie! Oczywiście można oddać swój głos na inne atrakcje w innych kategoriach, ale jeśli uznacie, że to my zasługujemy na wyróżnienie, to wystarczy kliknąć [TUTAJ] i oddać głos. To nie pierwszy nasz kontakt z „Jedynką”. Rok temu w kwietniu gościł u nas redaktor Roman Czejarek, który sprzed Bramy Berlińskiej nadawał na żywo program z cyklu „Jedyne takie miejsce”. Zapraszamy do  zabawy!