Kalendarz imprez 2020

Kilka tygodni temu podaliśmy informację o zaplanowanych przez nasze muzeum na rok 2020 wycieczkach muzealnych. Dzisiaj uzupełniamy kalendarium o inne imprezy, które będą organizowane i współorganizowane przez Muzeum Twierdzy Kostrzyn. Dodatkowo podajemy informacje o wydarzeniach na terenie Starego Miasta, które planują inne organizacje i instytucje.

Z pewnością nie jest to zestaw zamknięty, trwają choćby rozmowy z Telemond Holding odnośnie „letniego kina” na Starówce. Z tego powodu jak i z innych przyczyn prezentowane zestawienie może ulec zmianie: zmienić się mogą daty, jakaś impreza może „wypaść” z kalendarza, a inna może zostać dopisana. Dlatego też prosimy śledzić komunikaty, które umieszczać będziemy na naszej stronie internetowej, w innych mediach i na plakatach. Uprzedzając ewentualne pytania potwierdzamy, iż nie będą organizowane tradycyjne Dni Twierdzy Kostrzyn – ale to inna historia… Zapraszamy do uczestnictwa w proponowanych wydarzeniach i mamy nadzieje, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

• 27-31.01. – Ferie w twierdzy
  • 14.02. – Rozmowy z byłymi kostrzynianami – spotkanie autorskie z Siegfriedem Neubauerem
  • 19-20.03. – III Lubuska Archeologiczna Sesja Sprawozdawcza
  • 25.03. – Dzień Turystyki Stowarzyszenia Tourist Information Märkisch-Oderland