Miasta Nowej Marchii - wycieczka

Sezon wycieczkowy rozpoczniemy w tym roku od zwiedzania miejsc położonych w niewielkiej odległości od Kostrzyna. Tym razem odwiedzimy niegdyś nowomarchijskie miejscowości: Boleszkowice, Mieszkowice i Moryń.

Program wycieczki - sobota, 27 kwietnia 2019 r.

• 09:00 Wyjazd z Kostrzyna (Parking MOSiR, prosimy być kilka minut wcześniej)
  • 09:20 Boleszkowice (zwiedzanie kościoła św. Antoniego, pomnik Chrobrego, izba pamięci)
  • 10:00 Przejazd do Mieszkowic
  • 10:15 Mieszkowice (zwiedzanie miasta z przewodnikiem, mury obronne, kościół, rynek, pomnik Mieszka I, domy szachulcowe, izba pamiątek regionalnych)
  • 11:45 Przejazd do Morynia przez Bielin (dworek i kościół)
  • 12:30 Moryń (mury miejskie, rynek, kościół pw. św. Ducha, Aleja Gwiazd Plejstocenu, ruiny zamku na półwyspie Zamczysko)
  • 15:00 Wyjazd z Morynia
  • 16:00 Powrót do Kostrzyna (Parking MOSiR)

Zgłoszenia przyjmuje elektronicznie Małgorzata Jaraczewska-Dreger pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko, adres zamieszkania, PESEL (dane niezbędne dla wykupienia polisy ubezpieczeniowej), nr telefonu uczestnika oraz następujące oświadczenie (wystarczy wpisać w treści maila):
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych osób zgłoszonych na wycieczkę organizowaną przez Muzeum Twierdzy Kostrzyn w dniu 27.04.2019 r. w celach z nią związanych”

Koszt wycieczki: 20,- zł (płatność przy wejściu do autokaru). Kwota ta obejmuje wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę przewodnicką i ubezpieczenie.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy do momentu zarezerwowania wszystkich miejsc, najpóźniej jednakże do dnia 18.04.2019 r. Prosimy o przemyślane zgłoszenia, aby nie blokować miejsc, które po rezygnacji w ostatniej chwili pozostają niewykorzystane. Wycieczka przeznaczona dla osób od 16 roku życia.