Nowa odsłona www.muzeum.kostrzyn.pl

Serdecznie witamy na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna przypadnie Państwu do gustu, a odnalezienie informacji stanie się prostsze.

Dodatkowo nasza nowa strona internetowa została dostosowania do urządzeń mobilnych. Nowa strona internetowa została przygotowana w taki sposób, aby ułatwić Państwu dostęp do informacji o naszym Muzeum, usługach i produktach oraz aktualnościach dotyczących naszej działalności.  Pod adresem www.muzeum.kostrzyn.pl znajdą się zatem zapowiedzi i relacje z organizowanych przez Muzeum wystaw, spotkań, wykładów oraz imprez. Całość wzbogacona będzie o liczne fotogalerie i filmy.

Znajdziecie na niej Państwo wszystkie informacje dostępne we wcześniejszej wersji serwisu, wzbogacone o nowe elementy i funkcjonalności.  

Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie serwisu internetowego muzeum, w związku z czym chętnie zapoznamy się z Państwa komentarzami i sugestiami, które prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.