Oferta wydawnicza MTK

Kilka dni temu zaprezentowaliśmy kolejną publikację książkową wydaną przez Muzeum Twierdzy Kostrzyn („Kościół farny….” – piszemy o tym w innym miejscu). Jak policzyliśmy, jest to już 12 publikacja tego typu w naszej prawie 10-letniej działalności. Oprócz książek ukazały się również 3 wydawnictwa kartograficzne.

Książki mają bardzo różną treść, objętość i format: począwszy od albumu fotograficznego z twardą okładką (Küstrin – Kostrzyn 1232-1932), poprzez typową książkę jak np. „Spacer po Starym Mieście” czy „Kostrzyńskie kościoły”, aż po broszurkę typu „Kostrzyńskie widoki. Miasto na widokówkach z okresu PRL”. Posiadamy również w sprzedaży kilka pozycji niemieckojęzycznych. Nakład części z tych publikacji został niestety wyczerpany, część nadal jest jeszcze do nabycia w naszych punktach sprzedaży. Pełną ofertę wydawniczą prezentujemy na naszej stronie internetowej. Wszystkie te książki te posiadają zróżnicowaną cenę, najdroższe albumy kosztują 40 zł, najtańsze książeczki i mapy sprzedajemy w cenie 7-8 zł. W naszej ofercie znajduje się też niewielka ilość egzemplarzy publikacji bezpłatnych, które wydane zostały z udziałem środków zewnętrznych i rozprowadzane są lub były bez pobierania opłat. Paleta publikacji jest szeroka, każdy może znaleźć coś dla siebie. Książki nadają się również na prezenty pod choinkę, czy z okazji innych jubileuszy. Mogą stanowić też cenną pamiątkę dla gości i partnerów biznesowych przybywających z wizytą do naszego miasta. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkowa za wcześniejszym przelaniem ceny kupna i z doliczeniem kosztów przesyłki. Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty i pojawienia się w naszej placówce (można u nas nabyć również popularne magnesy i inne pamiątki z Kostrzyna) w celu dokonania zakupu. Jest to również forma wsparcia naszej działalności.