History Rocks – Sabaton w Muzeum Twierdzy Kostrzyn

Projekt „History Rocks” to unikalna koncepcja opracowana przez Sabaton, uznany na całym świecie szwedzki zespół rockowy. Znana z umiejętności opowiadania faktów i pisania piosenek o wydarzeniach historycznych grupa posiada ogromną rzeszę fanów (ponad 100 milionów słuchaczy rocznie) składającą się z ludzi w każdym wieku i każdej narodowości, z których większość jest niezwykłymi pasjonatami historii.

Po latach ciężkiej pracy i badań zespół we współpracy ze studiem animacji specjalizującym się w treściach historycznych Yarnhub stworzył film “The War To End All Wars”. Ten 67-minutowy edukacyjny film to spójne, przemyślane i naładowane emocjami dzieło, które w dużej mierze skupia się na opowiadaniu historii o pierwszej wojnie światowej osadzone w muzyce z najnowszego albumu Sabatonu o tym samym tytule. W ramach tego projektu Sabaton udostępnia swój film muzeom na całym świecie. Skorzystaliśmy z możliwości przyłączenia się do tego ekscytującego globalnego projektu polegającym na otwarciu drzwi dla milionów fanów Sabatonu poprzez wyświetlenie tego filmu w naszej siedzibie. Jesteśmy jednym z 8 muzeów w Polsce i jednym ze 111 muzeów na świecie, które przystąpiły do tego projektu. Film w oryginalnej wersji zostanie zaprezentowany na ekranie w naszej sali wykładowej, będzie posiadał polskie podpisy. Zapraszamy do nas fanów szwedzkiej grupy na światową premierę filmu.

Czwartek, 9 listopada 2023, godz. 18:00.
Muzeum Twierdzy Kostrzyn, ul. Graniczna 1

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zmuszeni jesteśmy prowadzić rezerwację miejsc. Imienne zgłoszenia (wyłącznie osoby od 16 roku życia) przejmujemy telefonicznie (95 752 2360) lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Wstęp wolny!

Media

Oficjalny trailer filmu