Muzeum Twierdzy Kostrzyn na World Travel Show

Dzięki zaproszeniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego ekipa Muzeum Twierdzy Kostrzyn brała w miniony weekend (14-16 października) udział w pierwszej edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show w podwarszawskim Nadarzynie.

World Travel Show było miejscem spotkań dla wszystkich miłośników podróży dalekich i bliskich. Targi były też okazją do przedstawienia naszej oferty szerszemu gronu odbiorców. Wzięło w nich udział prawie 200 wystawców, w tym lubuski Urząd Marszałkowski, który na powierzchni 50 m2 zaprezentował trzy produkty wizerunkowe: „Wino i kuchnia”, „Militaria i Fortyfikacje’’ oraz „Przygoda na wodzie”. Stoisko Muzeum Twierdzy Kostrzyn było jedną z atrakcji promujących militaria i fortyfikacje. Ponadto nasze województwo reprezentowały: Gmina Strzelce Krajeńskie, Urząd Miejski Sława, Międzyrzecki Rejon Umocniony, Stowarzyszenie „Odra dla turystów” oraz Winnica Saint Vincent. Mamy nadzieję, że trzy dni intensywnej pracy, spotkań i rozmów z gośćmi naszego stoiska pomoże turystom ułożyć wakacyjne plany na najbliższy sezon i że nie zabraknie w nich czasu na wizytę w Lubuskiem i na zwiedzenie Twierdzy Kostrzyn.