Wycieczka Miasta Nowej Marchii

Muzeum Twierdzy Kostrzyn organizuje co roku z okazji Dni Twierdzy wycieczkę krajoznawczą. W tym roku tematem i celem wycieczki będą „Miasta Nowej Marchii” – Chojna, Trzcińsko Zdrój i Myślibórz. Termin wycieczki – niedziela 28 sierpnia.

Będzie to wycieczka całodniowa, ze zwiedzaniem wymienionych miast w towarzystwie miejscowych przewodników. Koszt wycieczki: 35 zł od osoby. W cenę wliczony jest transport, wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, ubezpieczenie, znaczek pamiątkowy oraz obiad. Na wycieczkę można zapisać się telefonicznie pod numerem 95 752 2360 oraz mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ilość miejsc ograniczona! Szczegóły znajdą Państwo w załączniku poniżej.