Kolejne programy dokumentalne ze Starym Miastem w tle

Zainteresowanie mediów Starym Miastem i Muzeum Twierdzy nie ustaje. Kilka razy w roku gościmy dziennikarzy oraz ekipy radiowe i telewizyjne (głównie z Polski i Niemiec), które zainteresowane są nie tylko historią miasta-twierdzy, ale również naszym Muzeum i jego działalnością.

W miniony weekend gościliśmy ekipę telewizyjną „TV working studio” kręcącą zdjęcia do programu podróżniczego „Naturalnie Polska" dla stacji Planete +, zaś w zeszły czwartek (09.06. br.) na Starym Mieście pojawiła się kilkuosobowa ekipa stacji RBB (Rundfunk Berlin-Brandenburg) pracująca nad filmem dokumentalnym prezentującym najciekawsze miejsca na szlaku Berlin – St. Petersburg. Kolejni producenci zapowiadają swój przyjazd...