Poczdam – Stolica Brandenburgii (wycieczka)

Muzeum Twierdzy Kostrzyn zaprasza w niedzielę 2 września br. na wycieczkę autokarową do Poczdamu. W programie zwiedzania stolicy Brandenburgii – miasta pełnego bajkowych pałaców z tysiącletnią historią: Stary i Nowy Rynek, Zamek Królewski, Powozownia, Stajnie Królewskie, meczet, Brama Brandenburska, kościół św. Mikołaja, kompleks parkowo - pałacowy Sanssouci: zabytkowy młyn, Pałac Sanssouci, Galeria Malarstwa, Grota Neptuna, Zielona Brama, Kościół Pokoju, Pawilon Chiński, Świątynia Dumania, Nowy Pałac, Ogród Botaniczny, a także Nowy Ogród z Pałacem Cecillienhof - miejscem Konferencji Poczdamskiej w 1945 r., Dzielnica Holenderska, Aleksandrówka.

Wycieczka z certyfikowanym przewodnikiem po Poczdamie. Ilość miejsc ograniczona. Wiążące zgłoszenia przyjmujemy mailowo do dnia 17.08. br. (bądź do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (imię, nazwisko, adres, PESEL, nr telefonu) wraz oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na cele związane z wycieczką. Prosimy o przemyślane decyzje – zgłoszenie powoduje konieczność rezerwacji wstępu, rezygnacja pociąga za sobą koszty niewykorzystanych biletów! Wycieczka przeznaczona jest dla osób od lat 14. Koniecznym jest posiadanie dokumentu tożsamości. Uczestnicy ponoszą tylko opłaty za wstęp do zwiedzanych obiektów. Koszt: 15,- EUR na uczestnika (przy 40 osobach). Pozostałe koszty (transport, przewodnik, ubezpieczenie) pokrywa Muzeum Twierdzy. Zapraszamy!

Podstawowe informacje

07:00 Wyjazd z parkingu MOSiR (ul. Niepodległości)

10:00 Przyjazd do Poczdamu, zwiedzanie

17:00 Wyjazd z Poczdamu

20:00 Powrót do Kostrzyna

Uwaga: nie zapewniamy posiłków i napojów, należy zabezpieczyć je sobie we własnym zakresie (kanapki, ew. zakup na miejscu w przerwie w zwiedzaniu)

 

UWAGA: Brak wolnych miejsc!