Oferta pracy w Muzeum – poszukujemy sprzątaczki

Muzeum Twierdzy Kostrzyn to nie tylko teren Starego Miasta i twierdza z zewnątrz, ale również kilka obiektów, których pomieszczenia wykorzystywane są w naszej pracy. W związku z dużym przepływem osób pomieszczenia te należy utrzymać w czystości i porządku.

Poszukujemy pracownika do tego typu zadań -  Dyrektor Muzeum Twierdzy Kostrzyn ogłasza nabór na stanowisko sprzątacza/sprzątaczki. Zadania pracownika to  utrzymanie czystości w obiektach administrowanych przez pracodawcę (siedziba – pomieszczenia biurowe i gospodarcze, Bastion Filip, Brama Berlińska), utrzymanie czystości i porządku wokół siedziby administracji i w bezpośrednim sąsiedztwie Bastionu Filip i Bramy Berlińskiej, dbałość o zieleń itp. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15.11.2017. Praca praktycznie od zaraz. Bliższych informacji na temat warunków pracy udzielamy pod nr tel. 607 770 233.