MTK na Google Street View

Usługa Street View jest bezsprzecznie bardzo przydatną funkcją oferowaną przez Mapy Google. Jeszcze niedawno pokrycie terytorium Polski zdjęciami Street View pozostawiało wiele do życzenia.

Obecnie prawie całe terytorium Polski jest dostępne na zdjęciach Street View. Aktualizacja przeprowadzona przez Google daje również dostęp do atrakcji turystycznych. Od kilku dni na mapach pojawiła się przy wizytówce Bastionu Filip kostrzyńskiej twierdzy opcja, która umożliwia odbycie swoistego spaceru po naszej ekspozycji muzealnej. Można mieć wprawdzie pewne zastrzeżenia co do nawigacji „googlowskiej” np. (przechodzenie przez ściany), ale nie pozostaje nam nic innego zaproponować podróż palcem po wirtualnej mapie, a następnie odwiedzenie naszego Muzeum jeśli nie w tym roku, to w kolejnym sezonie turystycznym.

Przypominamy, że spacer ten dostępny jest również w wersji „stacjonarnej" na naszej stronie internetowej. Spacer wykonała na zlecenie MTK firma Fotoklika Studio Reklamy z Rzeszowa. Tym wszystkim, którzy jeszcze nas nie odwiedzili a planują to zrobić w przyszłości, oraz tym, którzy nie są pewni, czy warto nas odwiedzić, proponujemy zajrzeć na nasza stroną, a wszelkie wątpliwości znikną. Zapraszamy!