Nawiązanie współpracy z Polando.de

Muzeum Twierdzy Kostrzyn stara się dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych zwiedzających różnorakimi sposobami i środkami. Staramy się to czynić poprzez uczestnictwo w imprezach targowych w kraju i zagranicą, płatne i bezpłatne ogłoszenia i reklamy prasowe, materiały informacyjne rozsyłane do biur podróży, muzeów i wielu innych instytucji itp.

Oczywiście jednym z ważniejszych kanałów informacyjnych jest internet, gdzie na naszej stronie prezentowana jest nasza placówka i jej działalność. Muzeum obecne jest również ma kilkudziesięciu innych stronach przeznaczonych dla miłośników historii, kultury i podróży. W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z serwisem www.polando.de z Frankfurtu, który klientom niemieckim przedstawia nie tylko oferty firm handlowych, ale ukierunkowany jest również na prezentację atrakcji turystycznych, ofert spędzania wolnego czasu, praktycznych informacji dla podróżujących i inne propozycje pomocne przy odkrywaniu naszego regionu. Liczymy na to, iż współpraca ta przyniesie naszej instytucji również wymierne korzyści.