Zakończenie pracy przez Agnieszkę Płytnik

Z dniem 20.08. br. zakończyła pracę w Muzeum Twierdzy Kostrzyn pani Agnieszka Płytnik (nazwisko panieńskie Wysoczańska). Pani Agnieszka rozpoczęła swoją przygodę z naszym Muzeum od początku jego powołania w 2008 r.

Początkowo pełniła rolę przewodnika turystycznego obsługując również w dwóch językach (PL-DE) punkt informacji turystycznej w Bramie Berlińskiej, a następnie pracowała jako specjalista ds. turystyki. Zgodnie z zasadą wielofunkcyjności w MTK zajmowała się również przez dłuższy czas magazynem publikacji i pamiątek (zamówienia i zakupy), pełniła rolę kasjera (rozliczanie sprzedaży z kas fiskalnych), zajmowała się przygotowaniem i realizacją wniosków do funduszy zewnętrznych (ostatnim tego typu projektem była impreza „Kurs na twierdzę – polsko-niemieckie otwarcie przystani na Odrze”), monitorowaniem i aktualizacją wpisów na temat naszej działalności na zewnętrznych stronach internetowych, sprawozdaniami z naszej działalności, czy też współpracą ze Stowarzyszeniem Podziemne Trasy Turystyczne Polski oraz Lubuską Organizacją Turystyczną „Lotur”. Po 10 latach pracy przyszła pora na zmianę pracodawcy i kolejne wyzwania. Pani Agnieszce dziękujemy za wspólne lata pracy, często niełatwej i wymagającej dyspozycyjności i życzymy wszystkiego dobrego na nowym stanowisku pracy!