Dzień pracownika kultury w siedzibie MTK

23.05. pracownicy miejskich instytucji kultury (KCK, MBP, MTK i MOSiR) spotkali się na corocznym spotkaniu z okazji przypadającego w maju Dnia Pracownika Kultury. Tym razem gospodarzem spotkania było Muzeum Twierdzy Kostrzyn. Organizatorem tego święta jest Urząd Miasta Kostrzyn.

W sali wykładowej MTK pojawiło się ok. 50 pracowników kostrzyńskich instytucji, którym władze miasta reprezentowane przez wiceburmistrza Zbigniewa Biedulskiego oraz Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Opieki Marzenę Brenk-Sułkowską podziękowały za pracę na rzecz szerzenia kultury, sportu i rekreacji wśród mieszkańców miasta. Dyrektorzy poszczególnych instytucji podziękowali natomiast swoim pracownikom za ich niełatwą i nie zawsze docenianą i rozumianą pracę. Były więc kwiaty, dyplomy, upominki i nagrody. Na zakończenie gospodarze zaprosili na kawę i ciasto z kostrzyńskich cukierni i do obejrzenia wystawy „Memento Küstrin”. Część obecnych spotkała się na integracyjnym ognisku przy Bastionie Filip.

Przepraszamy za jakość fotografii, ale wynika ona z faktu, iż wszyscy chcieli tego dnia być fotografowanym, a nie fotografować smile