Poszukiwanie pracowników na sezon

W trakcie letniego sezonu turystycznego pracownicy MTK z racji rozlicznych planowych i bieżących obowiązków jak i nie dających się przewidzieć zadań doraźnych  nie zawsze są w stanie odwiedzającym w Bastion Filip i Bramę Berlińską służyć jednocześnie za przewodnika, informatora, kasjera i sprzedawcę pamiątek.

Z tego też względu prosimy o kontakt z Muzeum Twierdzy osoby zainteresowane zatrudnieniem sezonowym (maj – wrzesień 2017) w charakterze pomocy przy obsłudze ruchu turystycznego (udzielanie informacji turystycznych, udzielanie instrukcji obsługi urządzeń multimedialnych w muzeum, kasowanie biletów wstępu, ewentualnie sprzedaż pamiątek i publikacji). Praca obejmuje dyżury głównie w weekendy, rozkład czasu pracy ustalany jest indywidualnie. Warunkiem absolutnie niezbędnym jest niezła znajomość języka niemieckiego (ew. angielskiego). Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu 607 770 233.