Muzeum Twierdzy Kostrzyn Lubuską Perłą Turystyczną! Fot. Lotur Lubuskie

5 grudnia br. podczas Lubuskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki, na konferencji "Turystyka dla wszystkich" w Hotelu „Ruben” w Zielonej Górze ogłoszono wyniki lubuskiego regionalnego konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny. Miło nam poinformować, że za rok 2016 wyróżnienie to przypadło trzem produktom turystycznym.

Miano Lubuskiej Perły Turystycznej otrzymali: Gmina Lubrza za produkt „Pętla Boryszyńska lubuski skarb- miejsce tylko dla odkrywców", Stowarzyszenie Odra dla Turystów za produkt „Rejsy statkami Zefir i Laguna po Odrze- oferta dla dzieci i młodzieży szkolnej” oraz Muzeum Twierdzy Kostrzyn (!!!) za produkt o tej samej nazwie. Laureaci zostali nominowani do edycji centralnej o Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej. W imieniu MTK wyróżnienie (certyfikat i pamiątkowa statuetkę) odebrał dyrektor Ryszard Skałba.

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i docenienie naszej pracy. Cieszymy się, że obiektywni obserwatorzy potrafią rzetelnie ocenić naszą działalność. Otrzymane wyróżnienie jest tego dowodem.

Relacja TVP Gorzów z wręczenia nagród:

https://gorzow.tvp.pl/28103191/kto-w-tym-roku-wygral-plebiscyt-na-lubuskie-perly-turystyczne