Kostrzyński magnes turysty

Magnes turysty to projekt powstały z myślą o turystach, kolekcjonerach i zbieraczach odwiedzających miasta w całej Polsce. Dzięki współpracy pomysłodawców z lokalnymi samorządami, instytucjami i przedsiębiorcami Magnes Turysty może trafić do każdego miasta w Polsce.

Projekty graficzne przygotowywane są wspólnie przez dystrybutorów i przedstawicieli miast i gmin. Magnes wykonany jest z biodegradowalnego, wytrzymałego ekoplastiku i jest bezpieczny dla środowiska. Dzięki rozmiarowi (wymiary karty kredytowej) magnes dobrze wygląda na lodówce i zmieści się również do portfela. Magnes stanowi idealną pamiątkę potwierdzającą pobyt w danym mieście. Forma projektu - kolekcja - jest zachętą do poznawania zakątków Polski. Dobrze znane, duże metropolie i malownicze małe miasteczka - każde z nich znajduje swój ślad w kolekcji. Już teraz magnes można nabyć w prawie 500 miejscowościach naszego kraju.

Od dzisiaj do tego grona dołącza Kostrzyn nad Odrą. Jako placówka muzealna prowadząca również certyfikowany punkt informacji turystycznej mocno naciskaliśmy, aby do sprzedaży w Bramie Berlińskiej trafiły również magnesy z tej serii. Stało się to właśnie dzisiaj i od teraz możemy zaoferować turystom-kolekcjonerom oprócz magnesów z wizerunkiem Starego Miasta Kostrzyn i innych naszych pamiątek również Magnes Turysty. Na magnesie znalazła się obok charakterystycznych obiektów naszego miasta właśnie Brama Berlińska.

Magnes stanowi kolejny element kolekcji turystycznych, których dystrybucję prowadzimy. Od kilku lat można u nas nabyć okrągły Znaczek Turystyczny z drewna oraz naklejki w ramach kolekcji Wander Book. Informujemy, iż zasadniczo nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej. Kłóci się to nieco z ideą tych pamiątek – powinny ono dokumentować dotarcie turysty do danego miejsca. Dlatego też zapraszamy do odwiedzin Muzeum Twierdzy, a wtedy znaczek, magnes czy naklejka stanowić będą prawdziwą pamiątkę.