4fbac1ae9814b22f440e824a6b165325_XL
Terminy
  • 2019-06-30

Po zebraniu doświadczeń przy organizacji spływów kajakowych wokół Wyspy Odrzańskiej zapuszczamy się tym razem na bardziej, może nie głębokie, a kręte wody. Nasza trasa pobiegnie rzeką Myślą szlakiem historycznych elektrowni.

Z Kostrzyna wyruszamy busem o godz. 09:30 (parking MOSiR), skąd dojedziemy do Dargomyśla, gdzie w tamtejszej świetlicy myśliborski regionalista Marek Karolczak przybliży uczestnikom historię urządzeń wodnych na Myśli. Następnie popłyniemy kajakami przez Chwarszczany do Gudzisza (trasa ok. 7 km z biegiem rzeki – czas spływu ok. 4 godzin). Na mecie ognisko, kiełbaska, napoje, relaks. Powrót busem do Kostrzyna ok. godz. 15:30-16:00. Spływ odbędzie się bez względu na pogodę, za wyjątkiem zjawisk ekstremalnych. Prosimy zatroszczyć się o odpowiednią odzież i nakrycie głowy, posiłki i napoje oraz ew. filtry przeciwsłoneczne i środki przeciw owadom. Zgłoszenia przyjmuje elektronicznie Jerzy Dreger na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko, adres zamieszkania, PESEL (dane niezbędne dla wykupienia polisy ubezpieczeniowej), nr telefonu uczestnika oraz następujące oświadczenie (wystarczy wpisać w treści maila): „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych osób zgłoszonych na wycieczkę organizowaną przez Muzeum Twierdzy Kostrzyn w dniu 07.07.2019 r. w celach z nią związanych”.

Uwaga! Ilość miejsc mocno ograniczona! Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają osoby powyżej 16 roku życia. Młodzież do lat 16 może płynąć wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Zgłoszenia przyjmujemy do momentu zarezerwowania wszystkich miejsc, najpóźniej jednakże do dnia 28.06.2019 r. Koszt wycieczki wynosi 30 zł. Prosimy o przemyślane zgłoszenia, aby nie blokować miejsc, które pozostają niewykorzystane po rezygnacji w ostatniej chwili.

Wspierane przez iCagenda